Choď na obsah Choď na menu
 

HOSTAČNÝ Pavol, Mgr.

Kandidujem pod číslom: 8 8-host-fin.jpg 

 

RODINNÝ STAV:
Ženatý

 

VEK: 34

 

ZAMESTNANIE:


Živnostník – obchodná činnosť

 

O MNE:


Pochádzam z Čachtíc. Študoval som na Pedagogickej fakulte Univerzity Konštantína filozofa v Nitre odbor technológia vzdelávania so zameraním na riadenie školy. V roku 2008 som sa zúčastnil výberového konania na funkciu vedúci odboru školstva a kultúry na Mestskom úrade v Želiezovciach. V tejto funkcii som pôsobil až do roku 2017, keď som po svokre prevzal rodinný podnik. V roku 2009 som sa oženil, mojou manželkou sa stala Ing. Anna Antalová, dcéra Ing. Eugena Antala a Ing. Heleny Antalovej. Máme spolu dcéru Emu a syna Jakuba. V súčasnosti prevádzkujem obchod Záhradkárske a chovateľské potreby na Mierovej ulici.

 

PREČO KANDIDUJEM:


Želiezovce sa stali nielen mojím novým pôsobiskom, ale doslova novým domovom. Vychovávam tu svoje deti, preto mi záleží na tom, aby Želiezovce boli mestom, kde sa dobre žije.
Ako pracovník Mestského úradu v Želiezovciach som videl do toho, ako toto mesto funguje, ale aj to, čo a prečo v tomto meste nefunguje. Keďže som pomerne mladý a nie som zaťažený rôznymi miestnymi väzbami a záujmami, vidím problémy Želiezoviec z iného pohľadu. Aj vďaka tomu sa mi darilo prispievať k hľadaniu riešení problémov mesta. Robil som tak donedávna ako zamestnanec, teraz by som mohol pokračovať ako poslanec. Samozrejme, ak dostanem vašu dôveru.
Za svoju veľkú výhodu pokladám svoj nadhľad aj to že nie som organizovaný v žiadnej organizácií v meste a nie som aktívny v žiadnom občianskom združení odkiaľ by mohli byť na mňa vyvíjané tlaky aby som konal jednostranne v prospech určitej skupiny. A z praxe viem, že to v zastupiteľstve spôsobovalo nemalé problémy.
 

OSTATNÉ


Som rád, že v uplynulých štyroch rokoch vývoj mesta nabral nový smer, deje sa mnoho pozitívnych vecí. Viem, že to môže byť ešte lepšie, preto podávam svoju pomocnú ruku.
Ak sa stanem poslancom, som odhodlaný do práce pre mesto vložiť všetku svoju energiu, odbornosť, pracovitosť a použiť pri tom všetky svoje vedomosti a skúsenosti. Želiezovce sú môj domov, moja rodina, moja budúcnosť!
Ako nezávislý kandidát na poslanca Mestského zastupiteľstva v Želiezovciach sa uchádzam o podporu všetkých obyvateľov mesta, bez rozdielu národnosti, vierovyznania, či politického presvedčenia.
 

Máte otázku, alebo podnet?

Napíšte mi prosím na: hostacny@zeliezovce.info

 

sk-web.jpeg